Naiskond

Irina Talviste

Irina Talviste

irina.talviste@europarl.europa.eu+32 228 38479

Irina Talviste juhib Kaja Kallase Brüsseli büroo tööd ning on kontaktisikuks kõigile muredele ja küsimustele, mis saabuvad Kajale kodumaalt. Irina on Reformierakonna liige ja hoiab sidet Kaja ning erakonna vahel. Tal on magistrikraad Tartu Ülikoolist strateegilise juhtimise alal. Euroopa Parlamendis alustas ta tööd 2014. aastal.

Maria Peterson

Maria Peterson

maria.peterson@europarl.europa.eu+32 228 37479

Maria Peterson on Kaja poliitikanõunik ja toetab teda küsimustes, mis puudutavad energiapoliitikat ja digiasju. Marial on juurakraad Harvardi ja Tartu Ülikoolist ning tema taust seondub juura, diplomaatia ja poliitikaga. Ta on advokaadina praktiseerinud New Yorgis, Brüsselis ja Tallinnas. Enne Kaja naiskonnaga liitumist esindas ta diplomaadina Eesti riiki Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise tiimis. Euroopa Parlamendis alustas ta tööd 2018. aasta jaanuaris.

Stinne Loo

Stinne Loo

stinne.loo@europarl.europa.eu+32 2 48 57479

Stinne Loo abistab Kaja ürituste, esinemiste, kommunikatsiooni ja meediasuhetega. Stinne õppis Tallinna Ülikoolis ajakirjandust, veetes vahetussemestri Belgias Gentis. Pärast praktikakogemusi ja töötamist Eesti meediaväljaannetes, alustas ta tööd Euroopa Parlamendis 2015. aastal.

Cathy Eramaa

Cathy Eramaa

kaja.kallas-office@europarl.europa.eu+32 2 28 47479

Cathy Eramaa on Kaja büroos praktikant, kes haldab Kaja kalendrit ja korraldab tema kohtumisi. Cathy õppis Tallinna Ülikoolis referent-toimetaja eriala ning töötas varasemalt personalitöö valdkonnas. 2017. aasta oktoobris alustas ta tööd Euroopa Parlamendis.