Naiskond

Irina Talviste

irina.talviste@europarl.europa.eu+32 228 38479

Irina Talviste juhib Kaja Kallase Brüsseli büroo tööd ning on kontaktisikuks kõigile muredele ja küsimustele, mis saabuvad Kajale kodumaalt. Irina on Reformierakonna liige ja hoiab sidet Kaja ning erakonna vahel. Tal on magistrikraad Tartu Ülikoolist strateegilise juhtimise alal. Euroopa Parlamendis alustas ta tööd 2014. aastal.

Laurence Bégou

laurence.begou@europarl.europa.eu+32 228 37479

Laurence Bégou on Kaja poliitikanõunik ja toetab teda küsimustes, mis puudutavad energiapoliitikat ja digiasju. Laurence õppis Prantsusmaal Grenoble’is ning hiljem ka Kopenhaagenis politoloogiat ja Euroopa Liidu poliitikat ning läbis pärast õpinguid mitmeid praktikaid erinevates Euroopa riikides, sh Kosovos, Ukrainas ja Saksamaal. 2011. aasta septembris alustas ta tööd Euroopa Parlamendis.

Nele Langebraun

nele.langebraun@europarl.europa.eu+32 2 28 47479

Nele Langebraun korraldab Kaja Brüsselis toimuvaid kohtumisi, assisteerib teda Ukraina ja USA delegatsiooni töös ning tegeleb ka mõningate failidega siseturu- ja tarbijakaitse komisjonis (IMCO). Euroopa Parlamenti tuli Nele 2015. aastal Inglismaalt Oxfordist, kus lõpetas hiljuti õpingud filosoofia, politoloogia ja majanduse erialal.

Stinne Loo

stinne.loo@europarl.europa.eu+32 2 48 57479

Stinne Loo abistab Kaja ürituste, esinemiste, kommunikatsiooni ja meediasuhetega. Stinne õppis Tallinna Ülikoolis ajakirjandust, veetes vahetussemestri Belgias Gentis. Pärast praktikakogemusi ja töötamist Eesti meediaväljaannetes, alustas ta tööd Euroopa Parlamendis 2015. aastal.